Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Motorka baterie

Potřebuje baterie ve vašem motocyklu vyměnit? Nabízíme motorové baterie vhodné pro motorky známých značek jako jsou Kawasaki, Buell, Yamaha a Triumph. Vyberte si značku a typ a ihned uvidíte, které motorové baterie jsou vhodné pro vaši motorku. Nemůžete najít baterii do motocyklu, kterou hledáte? Kontaktujte prosím náš help desk, který vám rád pomůže.

Vyberte si značku a typ a ihned uvidíte, které motorové baterie jsou vhodné pro vaši motorku. Nemůžete najít baterii do motocyklu, kterou hledáte? Kontaktujte prosím náš help desk, který vám rád pomůže.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Jan Pokorný nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Asus X53E baterie (4400 mAh 11.1 V)
Obecné:
Před touto objednávkou jsem navštivil jednu specializovanou firmu v Praze abylo mi řečeno, že tato baterie se již nevyrábí. Bylo mi sděleno, že si musím koupit nový počítač. Zapátal jsem na internetu a objevil Vaší skvělou firmu.Vše proběhlo rychle. Zkrátka OK.
o produktu:
Baterii jsem instaloval do počítače a vše funguje bezchybně.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.