Angličtina
  Čeština
$
 
BatteryUpgrade.cz
BUSINESS
Podnik | Sortiment | Technologie | Služby | Kontakt | Můj účet
Spotřebitelská sekce
Pro profesionální uživatele a prodejce

BatteryUpgrade.cz má velké zkušenosti s prodáváním baterií po celém světě. Můžeme vám dodat do slova jakoukoli náhradní baterií pro PDA, smart phone, GPS zařízení, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, notebooky a mnohem více.

Přejete si na zadávání objednávek podnikatelský účet? Prosím kontaktujte obchodní helpdesk. Chcete se podívat na naše produkty, klikněte sem.

Stáhněte si náš propagační leták nyní (v angličtině) (5 MB)


Každý rok se zbytečně vyhazuje mnoho zařízení. Baterie BatteryUpgrade prodlužují životnost vašeho zařízení o několik let. To znamená nižší náklady na vaše odpisy.


Špatný výkon baterie způsobuje frustrace vašich zaměstnanců. Náhradní baterie tyto problémy odstraňují, a tedy přispívají k vyšší produktivitě.


Pokud vaši zaměstnanci pravidelně pracují v terénu, baterie s větší kapacitou může zdvojnásobit dostupný pracovní dobu v terénu.


Přispívají k lepšímu životnímu prostředí tím, že nahrazujete zařízení později. Nová baterie dává vašemu přístroji novou šanci a zároveň tím pomáháte snižovat množství odpadu.


Dodáváme náhradní baterie pro:

Acer Airis Alcatel Apple ASUS benQ BlackBerry Canon Compaq Dell Garmin HTC IBM iPod Lenovo Kodak Orange Palm Samsung Siemens Sony TomTom Toshiba Vodafone
BatteryUpgrade.cz: Bezpečný obchod - Respektujeme Vaše soukromí - Zabezpečené platby PayPal
BatteryUpgrade.cz Webutation reputation score: excellent Comodo secure SSL Mastercard securecode - více informací Verified by Visa - více informací American Express
copyright BatteryUpgrade.cz © 2004 - 2018


Aby naše stránka fungovala správně, používáme cookies. Přečtěte si naší cookie politiku. Jestli používáte naší stránku, soudíme, že souhlasíte.

Souhlasím
X