$

Business

Pro profesionální uživatele a prodejce

BatteryUpgrade.cz má velké zkušenosti s prodáváním baterií po celém světě. Můžeme vám dodat do slova jakoukoli náhradní baterií pro PDA, smart phone, GPS zařízení, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, notebooky a mnohem více.

Přejete si na zadávání objednávek podnikatelský účet? Prosím kontaktujte obchodní helpdesk. Chcete se podívat na naše produkty, klikněte sem.

Stáhněte si náš propagační leták nyní (v angličtině) (5 MB)

Proč náhradní baterie?

Šetření nákladů

Každý rok se zbytečně vyhazuje mnoho zařízení. Baterie BatteryUpgrade prodlužují životnost vašeho zařízení o několik let. To znamená nižší náklady na vaše odpisy.

Produktivita

Špatný výkon baterie způsobuje frustrace vašich zaměstnanců. Náhradní baterie tyto problémy odstraňují, a tedy přispívají k vyšší produktivitě.

Mobilita

Pokud vaši zaměstnanci pravidelně pracují v terénu, baterie s větší kapacitou může zdvojnásobit dostupný pracovní dobu v terénu.

Životní prostředí

Přispívají k lepšímu životnímu prostředí tím, že nahrazujete zařízení později. Nová baterie dává vašemu přístroji novou šanci a zároveň tím pomáháte snižovat množství odpadu.


Dodáváme náhradní baterie pro:

Acer Airis Alcatel Apple ASUS benQ BlackBerry Canon Compaq Dell Garmin HTC IBM iPod Lenovo Kodak Orange Palm Samsung Siemens Sony TomTom Toshiba Vodafone

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.

Souhlasím
X