Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!
 • Bezpečně, jednoduše, rychle
 • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
 • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Doprava

V BatteryUpgrade.cz můžete najít baterie, adaptéry a doplňky pro 100 000 typů zařízení a značek. Od roku 2006, jsme obsloužili více než 1.000.000 klientů po celém světě. Pracujeme podle následujících 5 základních principů:

 1. Nízké ceny
 2. Vysoce kvalitní produkty
 3. Bezpečně, jednoduše, rychle
 4. 30 denní záruka vrácení peněz
 5. Čerstvé z továrny

Čerstvě z továrny
BatteryUpgrade.cz vždy doručuje baterie čerstvé z továrny. Baterie s postupem času ztrácejí energii, dokonce, i když nejsou používány. Mnoho importérů a prodejců dlouho skladují baterie v jejich skladech předtím, než je prodají. BatteryUpgrade.cz se ujišťuje, že baterie je doručena okamžitě poté, jako je vyrobena pomocí spolupráce od výrobců. Tímto způsobem obdržíte čistě novou a vysoce kvalitní baterii. Je možné, že váš produkt je zaslán z jiných lokalit na místo skladu. Produkt může být zaslán z Nizozemska nebo Hongkongu. V tomto případě je dodání obecně 1 - 2 týdny.

Dodávané s Track & Trace
Zásilky BatteryUpgrade je možné sledovat pomocí Track & Trace. Tímto způsobem budete vždy informováni o stavu své zásilky. Informace o sledování najdete ve svém účtu.

Dodání
Baterie a doplňky jsou co nejčastěji odeslány v poštovních balících, které se vejdou do schránky. Tímto způsobem nemusíte být doma, abyste přijali objednávku. Větší produkty budou zaslány v balíku. Doručovatel vám tyto balíčky prodá osobně před dveřmi.

Máte nějaké otázky týkající se dopravy? Prosím neváhejte nás kontaktovat.

 • Bezpečně, jednoduše, rychle
 • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
 • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!