Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!
 • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
 • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
 • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Doprava

V BatteryUpgrade.cz můžete najít baterie, adaptéry a doplňky pro 100 000 typů zařízení a značek. Od roku 2006, jsme obsloužili více než 1.000.000 klientů po celém světě. Pracujeme podle následujících 5 základních principů:

 1. Nízké ceny
 2. Vysoce kvalitní produkty
 3. Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
 4. 30 denní záruka vrácení peněz
 5. Čerstvé z továrny

Čerstvě z továrny
BatteryUpgrade.cz vždy doručuje baterie čerstvé z továrny. Baterie s postupem času ztrácejí energii, dokonce, i když nejsou používány. Mnoho importérů a prodejců dlouho skladují baterie v jejich skladech předtím, než je prodají. BatteryUpgrade.cz se ujišťuje, že baterie je doručena okamžitě poté, jako je vyrobena pomocí spolupráce od výrobců. Tímto způsobem obdržíte čistě novou a vysoce kvalitní baterii. Je možné, že váš produkt je zaslán z jiných lokalit na místo skladu. Produkt může být zaslán z Nizozemska nebo Hongkongu. V tomto případě je dodání obecně 1 - 2 týdny.

Dodávané s Track & Trace
Zásilky BatteryUpgrade je možné sledovat pomocí Track & Trace. Tímto způsobem budete vždy informováni o stavu své zásilky. Informace o sledování najdete ve svém účtu.

Dodání
Baterie a doplňky jsou co nejčastěji odeslány v poštovních balících, které se vejdou do schránky. Tímto způsobem nemusíte být doma, abyste přijali objednávku. Větší produkty budou zaslány v balíku. Doručovatel vám tyto balíčky prodá osobně před dveřmi.

Máte nějaké otázky týkající se dopravy? Prosím neváhejte nás kontaktovat.

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Zoltan Loderer nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
DJI Phantom 3 Professional baterie (4500 mAh 15.2 V, Bílá)
Obecné:
Vstřícný přístup, kvalitní zboží, promtní dodávky
o produktu:
Odpovídá požadovaným parametrům
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
 • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
 • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
 • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.