Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Prodej za baterii: 10% sleva na všechny baterie!

Máme pro vás skvělé zprávy! Máme prodej na všech našich bateriích pro nástroje, smartphony, notebooky, robotické sekačky a mnoho dalších populárních zařízení. Nečekejte příliš dlouho, protože akcie jsou omezené.

Využijte 10% slevu pomocí kódu kupónu: clearance10


Získejte 10% slevu na Batterypgrade tento týden!

Ať už hledáte novou baterii pro váš notebook, smartphone, kameru nebo jakékoli jiné elektronické zařízení, máme to všechno. S naší rozsáhlou řadou vysoce kvalitních baterií zajišťujeme, aby vaše zařízení vždy fungovala nejlépe.

Během našeho prodeje si můžete užít fantastické slevy na všechny naše baterie. Ať už chcete upgrade pro svou starou baterii nebo jednoduše potřebujete náhradní, je to ten pravý čas na nákup. Sleva 10% se vztahuje na každý produkt v našem online obchodě, takže své oblíbené baterie můžete získat za velmi atraktivní ceny.

Na Batteryupgrade se vždy snažíme o spokojenost zákazníků a nabízíme pouze baterie nejvyšší kvality. Naše výrobky jsou odolné, spolehlivé a poskytují pro vaše zařízení delší životnost. S 10% slevou získáte nejen hodně, ale také investujete do budoucnosti vaší elektroniky.

Chcete -li využít této úžasné nabídky, jednoduše přidejte požadované baterie do nákupního košíku a při pokladně zadejte následující kuponový kód: Clearance10. Sleva bude automaticky použita.

Nečekejte déle a využijte svou příležitost během tohoto prodeje na baterie. Získejte 10% slevu na všechny baterie a poskytněte svým elektronickým zařízením podporu, kterou si zaslouží. Nenechte si ujít tuto fantastickou šanci a dnes upgradujte baterie!

Recenze

Martin Novotný nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
UltraFire 14500 / 14505 Button Top tužková baterie Dobíjecí (2 ks) (3.7V, 1200 mAh)
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!