$

Business

Technologie

Kvalita

Baterie dodávané BatteryUpgrade.cz jsou skvělé kvality. Díky našemu skvělému výrobnímu procesu jsme schopni vám dodat baterie větší kapacity a kvality jako originální baterie všech zařízení. Naše baterie jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a jsou elektronicky chráněny proti přebíjení. Více informací o přesném používání vaší baterie lze nalézt na adrese oddíl kvalityVývoj zařízení

Nemůžete najít baterii, kterou hledáte?
nedodáváme jen naše skladové baterie, můžeme také dodat baterie na zakázku. Tyto na míru šité baterie mohou být dodány za překvapivě nízké objednací množství. Prosím kontaktujte nás pro osobní zakázky.

výroba

Naše výrobky jsou vyráběny podle nejvyšších standardů. Všechny výrobky splňují přísné ISO9001, UL a CE požadavky. Kromě toho, splňují RoHS ekologické normy, které jsou platné od července 2006.

Pro rady a tipy na používání a provoz našich baterií, kontaktuje prosím naše obchodního manažera, který vám pomůže s vaší konkrétní situací.

Mnoho dalších informací lze nalézt na BatteryUniversity. BatteryUniversity tipy pro nabíjení vám pomohou vytěžit co nejvíc z baterie!


ISO 9001 UL
CE RoHS


 

Aby naše stránka fungovala správně, používáme cookies. Přečtěte si naší cookie politiku. Jestli používáte naší stránku, soudíme, že souhlasíte.

Souhlasím
X