$

Business

Služby

BatteryUpgrade.cz znamená:

  • baterie vhodné pro více než 200.000 zařízení
  • nízké ceny
  • vysoce kvalitní baterie
  • nadměrný osobní přístup
  • skvělá záruka
  • minimální cena objednávky pouze € 350,-
  • speciální ceny a atraktivní slevy

Záruka

Všechny naše výrobky mají 12 měsíční záruku. Záruka je platná v případě, že kupující má nainstalovaný akumulátor správně v přístroji a zachází s baterií správně. Více informací o přesném používání vaší baterie lze nalézt na adrese oddíl kvality Pro všechny nákupní informace si prosím přečtěte smluvní podmínky

Doprava

Pro firemní objednávky dovážíme naše produkty prostřednictvím spolehlivých a rychlých dopravců, jako jsou UPS, TNT a FedEx. Cena dopravy závisí na množství a váze celkové objednávky. Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte otázky týkající se dopravy.


Platba

BatteryUpgrade.cz nabízí několik způsobů platby. Můžete platit klasickým bankovním převodem nebo prostřednictvím vaší Mastercard nebo Visa karty. Kromě toho nabízíme i platby přes PayPal. Pokud máte u nás obchodní účet, můžete jednoduše přidat peníze na svůj účet. Podané objednávky budou automaticky odečteny z vašeho účtu.

BatteryUpgrade má tisíce zákazníků po celém světě.
Výběr některých našich firemních zákazníků:


Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.

Souhlasím
X