Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Tiskárna baterie & AC adaptéry / nabíječky

Hledáte náhradní baterii pro vaši přenosnou tiskárnu? Zda jste si koupili tiskárnu domů nebo do kanceláře, základem je dobrá baterie. Ta vám umožní používání tiskárny kdekoli, aniž byste ji museli nabít mezi používáním. Naše baterie do tiskáren zajišťují nejlepší výkon při nepřekonatelných cenách. Takto můžete prodloužit životnost vaší tiskárny. Zkontrolujte náš široký sortiment baterií a jiných dílů vhodných pro tiskárny od značek jako Brother, Canon, Dymo a HP dolů.

Ta vám umožní používání tiskárny kdekoli, aniž byste ji museli nabít mezi používáním. Naše baterie do tiskáren zajišťují nejlepší výkon při nepřekonatelných cenách. Takto můžete prodloužit životnost vaší tiskárny. Zkontrolujte náš široký sortiment baterií a jiných dílů vhodných pro tiskárny od značek jako Brother, Canon, Dymo a HP dolů.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Josef Hitha nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Brother P-touch 7600VP baterie (700 mAh 8.4 V, Zelená)
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.