Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Vysílačky baterie & AC adaptéry / nabíječky

Když máte vysílačku nebo walkie talkie, komunikujete bezpečně a nepřerušeně kdekoliv jste. Nabízíme široký výběr baterií, adaptérů a jiných dílů pro vysílačky, vhodné pro značky jako Alinco, Cobra, Kenwood a Motorola. Kvalita našich baterií zajišťuje, že komunikace s vaší vysílačkou bude vždy plynulá. Je prostě velmi užitečné mít u sebe náhradní baterii pro vaši vysílačku, v případech, kdy ji nebudete moci nabít.

Nabízíme široký výběr baterií, adaptérů a jiných dílů pro vysílačky, vhodné pro značky jako Alinco, Cobra, Kenwood a Motorola. Kvalita našich baterií zajišťuje, že komunikace s vaší vysílačkou bude vždy plynulá. Je prostě velmi užitečné mít u sebe náhradní baterii pro vaši vysílačku, v případech, kdy ji nebudete moci nabít.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Iveta Machová nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Kenwood TH-22E baterie (1000 mAh 6 V)
Obecné:
bez problémů
o produktu:
vynikající
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.