Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1 595,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Doro

Baterie pro smartphony Doro

Vybíjí se vám rychle baterie do vašeho smartphonu Doro nebo nadále nenabíjí správně? V tom případě je pravděpodobně opotřebovaná a potřebuje vyměnit. V současnosti se smartphony používají mnohem intenzivněji, což znamená, že spotřebují mnoho energie. Vyměňte baterii ve vašem smartphonu Doro a budete ho moci používat tak dlouho jako dříve. Smartphony Doro jsou pokrokové a moderní smartphony, známé pro jejich uživatelskou přívětivost a jsou proto ideální pro začínající uživatele smartphonů. Podívejte se na náš široký sortiment baterií pro váš smartphone Doro.

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Lukáš Glázr nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Nokia 6200 6230i baterie (1200 mAh 3.7 V)
Obecné:
Jsem velmi spokojen. Bezproblémové jednání a přiměřeně rychlé a spolehlivé dodání. Pokaždé zde najdu to, co hledám. Rozhodně se budu vracet při další potřebě nákupu baterií a tento obchod mohu jen doporučit.
o produktu:
Baterie dorazily v naprostém pořádku a jsem s nimi nadmíru spokojen. Děkuji.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad 1 595,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.