Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doprava zdarma tento týden!
  • 15 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

HP

Baterie pro laptopy HP

Hledáte novou baterii pro váš laptop HP? Nabízíme mnoho typů baterií pro váš laptop HP. Je velmi otravné, když se váš HP laptop často vybíjí, protože je vybitá nebo opotřebovaná baterie. Pokud se toto děje, je tu dobrá zpráva: baterii si můžete jednoduše vyměnit sami. Když si kupujete baterii do HP laptopu, mějte na pozoru napětí, kapacitu a tvar baterie. Tyto náležitosti se musí shodovat s původní baterií do HP laptopu. HP nabízí mnoho různých typů laptopů s různými možnostmi, vhodné pro každého uživatele. Například existují HP laptopy s výkonným procesorem, které jsou vhodnější pro gaming nebo úpravu fotek a videí. Také existují menší HP laptopy, vhodné když často cestujete během práce nebo studia. Ujistěte se, že si kupuje pro svůj HP laptop správnou baterii.

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

MIchael Neuhöfer nás ohodnotil:
(4/5)
Produkt:
HP baterie (8800 mAh)
Obecné:
Dobrý den, Baterie dorazila termínově bez problému, byl jsem však překvapen nutností provést mezistátní platbu a následně komunikací v angličtině. S pozdravem Michael Neuhöfer
o produktu:
Baterie funguje naprosto skvěle! Děkuji
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doprava zdarma tento týden!
  • 15 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.