Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Domácí automatizace baterie & AC adaptéry / nabíječky

Smart Home zařízení se stávají stále více populární. Domotica vám umožní udělat váš dům chytřejší a přizpůsobit si ho vlastním potřebám. Budete potřebovat dobré WiFi připojení pro vaši chytrou domácnost a dobrou baterii pro vaše chytré zařízení. Ujistěte se, že vaše domácí automatizace funguje tak dobře jak má a objednejte si novou baterii nebo jiné díly pro vaše Smart Home zařízení nyní.

Domotica vám umožní udělat váš dům chytřejší a přizpůsobit si ho vlastním potřebám. Budete potřebovat dobré WiFi připojení pro vaši chytrou domácnost a dobrou baterii pro vaše chytré zařízení. Ujistěte se, že vaše domácí automatizace funguje tak dobře jak má a objednejte si novou baterii nebo jiné díly pro vaše Smart Home zařízení nyní.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

R. Zumr nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Fujikura FSM-19S baterie (4000 mAh 14.8 V, Černá)
Obecné:
s nákupem jsme byli spokojeni, rychlé dodání
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.