Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

UPS baterie & AC adaptéry / nabíječky

UPS (zdroj nepřerušovaného napájení) je zařízení, které umožní počítači po krátkou dobu pokračovat v práci, když vypadne hlavní proud. V případě poruchy, UPS může nadále napájet vaše zařízení. UPS může být použito v mnoha aplikacích, jako například datová centra, telekomunikační společnosti nebo pro lékařské zařízení. UPS je proto klíčový pro zabezpečení dat a může být velmi důležitý v případě pohotovosti. UPS baterie musí být proto vždy v top kondici. A proto musíte vyměnit UPS baterii včas.

V případě poruchy, UPS může nadále napájet vaše zařízení. UPS může být použito v mnoha aplikacích, jako například datová centra, telekomunikační společnosti nebo pro lékařské zařízení. UPS je proto klíčový pro zabezpečení dat a může být velmi důležitý v případě pohotovosti. UPS baterie musí být proto vždy v top kondici. A proto musíte vyměnit UPS baterii včas.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Recenze

Jiří Polanský nás ohodnotil:
(4/5)
Produkt:
UltraFire 16340 / CR123 / K123A Li-FePO4 tužková baterie Dobíjecí (Množství 1)
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.