Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Akumulátorové vrtačky baterie & AC adaptéry / nabíječky

S akumulátorovou vrtačkou zvládnete jakékoliv vrtání a šroubování. Akumulátorová vrtačka používá baterii a je důležité, že tato baterie je kvalitní, pokud chcete aby vydržela celý den. Proto je velmi důležité zohlednit kapacitu baterie. Podívejte se na náš široký sortiment vysoce kvalitních baterií s velkou kapacitou, abyste vaši akumulátorovou vrtačku mohli dlouho používat. Vhodné pro značky jako Bosch, Makita, Hitachi a DeWalt.

Akumulátorová vrtačka používá baterii a je důležité, že tato baterie je kvalitní, pokud chcete aby vydržela celý den. Proto je velmi důležité zohlednit kapacitu baterie. Podívejte se na náš široký sortiment vysoce kvalitních baterií s velkou kapacitou, abyste vaši akumulátorovou vrtačku mohli dlouho používat. Vhodné pro značky jako Bosch, Makita, Hitachi a DeWalt.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Miroslav Balda nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Yuneec Typhoon H baterie (6300 mAh 14.8 V)
Obecné:
Spolehlivost, dobré ceny, rychlé dodání.
o produktu:
Vlastním 4ks a jsou bez problémů.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.