Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Sluchátka baterie & AC adaptéry / nabíječky

Hledáte novou baterii pro vaše sluchátka? S novými baterkami pro vaše sluchátka, můžete hrát, dívat se na televizi nebo poslouchat hudbu hodiny bez potřeby nabití. Nabízíme kvalitní baterie, které zajistí optimální fungování vašich zařízení. Ať už budete mít krátkou chvíli na poslech cestou do práce nebo je chcete používat hodiny na dovolené: sluchátka, které vydrží dlouho jsou v dnešní době nepostradatelné. Nabízíme široký sortiment dílů vhodných pro značky jako Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony a Sennheiser. Takže kupte si nové baterie nyní a vychutnejte si na plno vaši muziku, hry nebo filmy.

Nabízíme kvalitní baterie, které zajistí optimální fungování vašich zařízení. Ať už budete mít krátkou chvíli na poslech cestou do práce nebo je chcete používat hodiny na dovolené: sluchátka, které vydrží dlouho jsou v dnešní době nepostradatelné. Nabízíme široký sortiment dílů vhodných pro značky jako Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony a Sennheiser. Takže kupte si nové baterie nyní a vychutnejte si na plno vaši muziku, hry nebo filmy.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Milena Adámková nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Sennheiser SET 900 baterie (150 mAh 3.7 V)
o produktu:
Spokojena
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.