Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Digitální Videokamera baterie & AC adaptéry / nabíječky

Hledáte novou baterii nebo adaptér pro vaši digitální videokameru? Prohlédněte si náš sortiment baterií, adaptérů a jiných dílů vhodných pro značky jako Canon, JVC, GoPro, Samsung a Sony. Koupí nové baterie, nebudete během vaší dovolené nebo pobytu v přírodě postrádat vaši kameru ani na chvíli a budete moci zachytit všechny vzácné chvíle. Zároveň je praktické mít po ruce náhradní baterii, takže je budete moci rychle vyměnit a pokračovat v nahrávání.

Koupí nové baterie, nebudete během vaší dovolené nebo pobytu v přírodě postrádat vaši kameru ani na chvíli a budete moci zachytit všechny vzácné chvíle. Zároveň je praktické mít po ruce náhradní baterii, takže je budete moci rychle vyměnit a pokračovat v nahrávání.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Tomáš Valenta nás ohodnotil:
(4/5)
Produkt:
GoPro HD Hero 2 baterie (1100 mAh 3.7 V)
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.