Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad [[treshold]]
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Dyson

Baterie Dyson

Hledáte novou Dyson baterii pro svůj vysavač Dyson? Pokud chcete váš dům celý řádně vysát, je třeba mít dobrou Dyson baterii. Bohužel, životnost baterie klesá se stárnutím vašeho vysavače Dyson, což znamená, že ho budete muset mezi jednotlivými použitími nabíjet častěji. Pokud vašemu Dyson vysavači pořídíte novou Dyson baterii, vylepšíte sání a umožní mu pracovat mnoho dalších let. Baterii Dyson můžete vyměnit velmi jednoduše. Váš vysavač Dyson bude opět fungovat jako nový a vydrží věky. Takto můžete vyčistit velké prostory bez problémů, rychle a důkladně.

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Lumir Mikula nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Dyson DC62 baterie (3000 mAh 21.6 V)
Obecné:
Výběr nabízených baterii je víc než dobrý, vhodnou baterii jsem našel v několika provedeních. Objednané zboží došlo bez jakýchkoliv problémů. Uvítal bych pouze zrychlení dodání.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad [[treshold]]
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.