Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Holící strojek baterie & AC adaptéry / nabíječky

Elektrická žiletka vám umožní rychlé oholení, efektivně a bez námahy. Nabízíme široký výběr baterií vhodných pro žiletky od značek jako Babyliss, Braun, Panasonic a Phillips. Tyto vysoce kvalitní baterie umožní, že vaše žiletka bude fungovat jako nová. Tím pádem se můžete spolehnout, na bezpečnost a životnost vaší elektrické žiletky každý den.

Nabízíme široký výběr baterií vhodných pro žiletky od značek jako Babyliss, Braun, Panasonic a Phillips. Tyto vysoce kvalitní baterie umožní, že vaše žiletka bude fungovat jako nová. Tím pádem se můžete spolehnout, na bezpečnost a životnost vaší elektrické žiletky každý den.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.