Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Dálkové ovládání baterie & AC adaptéry / nabíječky

Hledáte novou baterii pro váš dálkový ovladač? Vraťte vašemu dálkovému ovladači jeho plnou kapacitu výměnou baterie. Podívejte se na náš široký výběr baterií a jiných dílů pro dálkové ovladače, vhodné pro značky jako AMX, Logitech, Philips a Sonos. O konkrétních dílech se můžete dozvědět více v produktové specifikací. Nemůžete v našem seznamu najít díl, který hledáte? Kontaktujte prosím náš help desk, rádi vám pomůžeme.

Podívejte se na náš široký výběr baterií a jiných dílů pro dálkové ovladače, vhodné pro značky jako AMX, Logitech, Philips a Sonos. O konkrétních dílech se můžete dozvědět více v produktové specifikací. Nemůžete v našem seznamu najít díl, který hledáte? Kontaktujte prosím náš help desk, rádi vám pomůžeme.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Dusan Konecny nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Philips Pronto TSU-9300 baterie (1700 mAh 3.7 V)
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.