Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 137,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Lékařské baterie & AC adaptéry / nabíječky

Máme široký výběr výkonných baterií vhodných pro lékařská zařízení od značek jako Biohit, Braun, Casmed, GE a Phillips. Všimli jste si, že váš monitor, teploměr nebo defibrilátor už nefunguje správně nebo se rychle vybíjí? Pak je čas na výměnu baterie. Nabídne znovu vašemu lékařskému zařízení dlouhou životnost s vysokým stupněm spolehlivosti. Tímto způsobem, vaše lékařské zařízení budou pracovat optimálně, když to potřebujete nejvíce.

Všimli jste si, že váš monitor, teploměr nebo defibrilátor už nefunguje správně nebo se rychle vybíjí? Pak je čas na výměnu baterie. Nabídne znovu vašemu lékařskému zařízení dlouhou životnost s vysokým stupněm spolehlivosti. Tímto způsobem, vaše lékařské zařízení budou pracovat optimálně, když to potřebujete nejvíce.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Petr Dobrý nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Compex Performance Mi-ready baterie (2000 mAh 4.8 V)
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 137,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.