Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Apple

Baterie pro iPhone

Vybíjí se vám pravidelně váš iPhone nebo se jeho baterie nenabíjí správně? Pokud ano, baterie vašeho iPhonu je pravděpodobné opotřebovaná a potřebuje vyměnit. Udělejte svůj iPhone znovu jako nový s našimi vysoce kvalitními iPhone bateriemi, aby mohl opět optimálně fungovat. Apple iPhone je jeden z nejprodávanějších smartphonů na světě. Jelikož Apple software a hardware se vyvíjí souběžně, můžete od něj očekávat ten nejlepší výkon. Existuje mnoho různých variací Apple iPhone, které se liší velikostí, kapacitou paměti a funkčností. V dnešní době se smartphony využívají o mnoho intenzivněji. Navíc, jejich větší obrazovky spotřebují více energie. Proto je vhodná baterie pro váš iPhone velmi důležitá.

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Michal Kuča nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
LG KF300 baterie (650 mAh 3.7 V)
Obecné:
Blesková odezva systému, poštou doručeno do 14 dnů( problém spíše na straně dopravců),velký sortiment zboží a velmi přehledné uspořádání.
o produktu:
Baterie funguje bez problému jak má!! Naprostá spokojenost.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.