Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Rádio směrovač (RC) baterie & AC adaptéry / nabíječky

Všechny elektrické RC modely používají baterie. Nabízíme baterie a jiné díly pro různé značky dálkových ovládání. Byly speciálně vyvinuty, abyste z vašeho dálkově ovládaného zařízení dostali co nejvíce. Potřebujete novou baterii pro vaše dálkově ovládané auto, loď nebo jiné zařízení? Zde naleznete vysoce kvalitní baterie vhodné pro zařízení od značek jako Cavotec, ELCA, HETRONIC a Falard. Takto můžete používat vaše zařízení venku po dlouhou dobu bez nutnosti nabití. Objevte široký výběr a objednejte si baterii online v našem webovém obchodě nyní.

Nabízíme baterie a jiné díly pro různé značky dálkových ovládání. Byly speciálně vyvinuty, abyste z vašeho dálkově ovládaného zařízení dostali co nejvíce. Potřebujete novou baterii pro vaše dálkově ovládané auto, loď nebo jiné zařízení? Zde naleznete vysoce kvalitní baterie vhodné pro zařízení od značek jako Cavotec, ELCA, HETRONIC a Falard. Takto můžete používat vaše zařízení venku po dlouhou dobu bez nutnosti nabití. Objevte široký výběr a objednejte si baterii online v našem webovém obchodě nyní.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Jiří Petrůj nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Scanreco RC400 baterie (2000 mAh 7.2 V)
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 350,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.