Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Tablet baterie & AC adaptéry / nabíječky

Tablety jsou kompaktní a lehké, a tím pádem si je můžete vzít kdekoliv. To ale znamená, že baterie vašeho tabletu by měla vydržet dlouho i během cestování. Naše vysoce kapacitní baterie mohou nabídnout vašemu tabletu extra energii, když jste na cestách a zajistí, že můžete pracovat, sledovat filmy nebo hrát hry déle. Naše baterie jsou vhodné pro tablety značek jako jsou Acer, Amazon, Apple, Samsung a Microsoft.

To ale znamená, že baterie vašeho tabletu by měla vydržet dlouho i během cestování. Naše vysoce kapacitní baterie mohou nabídnout vašemu tabletu extra energii, když jste na cestách a zajistí, že můžete pracovat, sledovat filmy nebo hrát hry déle. Naše baterie jsou vhodné pro tablety značek jako jsou Acer, Amazon, Apple, Samsung a Microsoft.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Miroslav Nejedlý nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Compaq Tablet PC 2710p Tablet baterie (3600 mAh 11.1 V)
Obecné:
velice rychlé jednání a bezproblémové doručení v dané lhůtě
o produktu:
Baterie pasuje a zatím i funguje
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.