Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Digitální Fotoaparát baterie & AC adaptéry / nabíječky

Životnost baterií v digitálních fotoaparátech se bohužel opotřebovává, čím jsou starší a více používané. Pokud se to stane vám, budete je muset nabíjet častěji. To je samozřejmě velmi otravné při mobilním zařízení jako je digitální fotoaparát. S novou baterií si budete moci vychutnat váš fotoaparát tak dlouho jako kdyby byl čistě nový. Máte fotoaparát, jejichž potřebuje vyměnit? Nabízíme všechny druhy baterií a adaptérů vhodných pro značky jako Canon, HP, Nikon a Panasonic.

Pokud se to stane vám, budete je muset nabíjet častěji. To je samozřejmě velmi otravné při mobilním zařízení jako je digitální fotoaparát. S novou baterií si budete moci vychutnat váš fotoaparát tak dlouho jako kdyby byl čistě nový. Máte fotoaparát, jejichž potřebuje vyměnit? Nabízíme všechny druhy baterií a adaptérů vhodných pro značky jako Canon, HP, Nikon a Panasonic.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Antonin Petrak nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Digital Camera baterie (1080 mAh 7.4 V)
Obecné:
Zatím je všechno OK
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.