Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad [[treshold]]
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Acer

Baterie pro laptopy Acer

Hledáte novou baterii pro laptopy Acer? Nabízíme baterie pro různé typy laptopů Acer. Kapacita baterie vašeho laptopu Acer se zhoršuje, čím je starší. To znamená, že vaše plně nabitá baterie se postupem času začne vybíjet rychleji. To můžete napravit výměnou vaší baterie do laptopu Acer. Laptopy Acer jsou známé pro jejich skvělou hodnotu za peníze. Jsou dostupné v různých modelech, jakými jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné startovací modely, ale existují i výkonné modely pro intenzivnější využití, které jsou perfektní pro gaming nebo editaci fotek a videí. Může být velmi otravné, když se váš laptop vybije, protože je baterie prázdná nebo opotřebovaná. Hlavně když hodně cestujete, budete potřebovat dlouho fungující baterii pro váš laptop.

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Martin Pilny nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Acer 5700 TravelMate 5760G-2354G50MTSK baterie (8800 mAh 11.1 V)
Obecné:
Výborná konmunikace. I když se zásilka zpozdila (problémy u dodavatele), byl jsem na to upozorněn i s možností odstoupení od smlouvy. Obchod určitě doporučuji.
o produktu:
Vše v pořádku.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Doručení zdarma při objednávce nad [[treshold]]
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.