Baterie a doplňky pro více než 200.000 různých zařízení!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 137,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

BTC-DYC810VX baterie (2800 mAh 21.6 V, Černá)

Nedostupné


Bohužel, tento produkt je momentálně nedostupný Nicméně, máme jiné kompatibilní produkty pro následující zařízení:

Dyson SV10
Dyson V8 Absolute Cord-Free
Dyson V8 Range
Dyson V8 Parquet
Dyson V8 Origin
Dyson V8 Motorhead
Dyson V8 Fluffy +
Dyson V8 Fluffy
Dyson V8 Animal Exclusive
Dyson V8 Animal +

Vaše zařízení není uvedeno? Posuňte se dolů pro více kompatibilních zařízení.

Vybíjí se vaše Dyson baterie do vysavače rychleji a rychleji? Pokud ano, pravděpodobně potřebuje vyměnit. Tato výkonná baterie je vhodná pro všechny vysavače Dyson V8 a zaručí dlouhou životnost a skvělé sání. Dejte vašemu Dyson vysavači extra výkon, který potřebuje a vysávejte velké plochy rychle, důkladně a bez námahy.

Luděk Šťastný
nás ohodnotil:
(5/5)
Zdeněk Weis
nás ohodnotil:
(5/5)
Jistota a záruka
BTC-DYC810VX baterie (2800 mAh 21.6 V, Černá) je s 12 měsíční zárukou. Kromě toho nabízíme jedinečnou 30 denní záruku vrácení peněz: v případě, že nejste s výrobkem spokojen, na důvodu nezáleží, můžete produkt vždy vrátit a dostat zpět vaše peníze.
Kvalita a bezpečnost
Tato BTC-DYC810VX baterie (2800 mAh 21.6 V, Černá) obsahuje pokročilé vědecké komponenty a byl testován v souladu s přísnými bezpečnostními normami CE. obsahuje čip, který zabraňuje přebíjení a zkratem. Kromě toho BTC-DYC810VX baterie je vyrobena z vysoce kvalitních článků, které netrpí takzvaným 'paměťovým efektem'.
Továrně rychlé
BTC-DYC810VX baterie je továrně rychlý. Baterie během jejich života ztrácejí výkon, dokonce, i když nejsou využívány. Mnoho dodavatelů a prodejců dlouhou dobu ukládá jejich baterie ve skladech předtím, než se prodají. BatteryUpgrade.cz dbá na to, že objednaná baterie může být dodána přímo po její výrobě díky spolupráci s výrobci. Takže si můžete být jisti, že dostanete čistě novou, vysoce kvalitní baterii!

Kupujete pro firmu?

Objevte naše firemní slevy a možnosti!

  • Doručení zdarma při objednávce nad 2 137,00 Kč
  • 18 let číslo 1 v bateriích a adaptérech
  • Přes 1.000.000 zákazníků

Otázky? Mail na: info@BatteryUpgrade.cz

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.